ANTYCZNE BIURKO VINTAGE

/ Produkt dostępny w sprzedaży /

Urocze antyczne biurko, które jest niewielkich rozmiarów, ale robi ogromne wrażenie. Jest to absolutnie ponadczasowy mebel, który z łatwością będzie komponował się z każdym innym rodzajem mebli. Wykonane tradycyjnymi metodami, w większości z drewna dębowego i osadzone na przepięknych toczonych nogach, posiada pięć pojemnych szuflad wyłożonych czarnym suknem.
Biurko jak na swój wiek jest w bardzo dobrym stanie vintage, bez zawilgocenia i nieprzyjemnych zapachów, konstrukcja jest sztywna i stabilna. Na całości zachowało się oryginalne malowanie, które przypada na wiek XIX (około 1820 r.), jest to technika zwana mazerowaniem, czyli malowaniem rysunków słojów drewna mająca za zadanie imitowanie szlachetniejszych gatunków. Najczęściej spotykana w meblarstwie dawnym, ludowym.

Wymiary:

szerokość 99 cm
głębokość 51,5 cm
wysokość 78 cm

( miejsce na nogi - wnęka )
wysokość od podłogi do spodu biurka 59 cm
szerokość 42 cm

Jest to wiekowy meble więc posiada normalne ślady użytkowania, które zapisały się na drewnie w postaci rys, zadrapań i delikatnych wgnieceń, są też otwory po kornikach których już dawno nie ma, ale te wszystkie niedoskonałości nadają mu charakteru i świadczą o oryginalności i niepowtarzalności. Biurko jest po drobnych naprawach, zostało odświeżone i poddane konserwacji z zachowaniem starej patyny, gotowe do użytku.

Nr. 2340011111600

Cena: 1600 zł
Kategoria: Biurka

Zapytaj o produkt